מתנות לראש השנה ופסח לעובדים

צפה בקטלוג המוצרים שלנו : מתנות לפסח | מתנות לראש השנה

צמד החגים ראש השנה ופסח הפכו עם השנים ליעדים החשובים ביותר לחלוקת מתנות לעובדים. בתקופה זו שוברים נציגי הוועד והמנהלים את הראש בחיפוש אחר המתנות האיכותיות ביותר, שיצליחו להעביר לצוות העובדים המסור גם את ברכת החג הממשמש ובא וגם את תודת ההנהלה על המסירות וההשקעה לאורך כל השנה כולה.

מבחר המתנות האופציונלי גדול מאד והבחירה קשה, על הוועד או ההנהלה להגדיר תקציב ייעודי עבור המתנות לפסח או לראש השנה לעובדים ולעמוד בו, כמו כן עליהם לדאוג שהמתנה תהיה מכובדת, יפת מראה וגם מגוונת. חשוב כי המתנה אותה אתם רוכשים תתתאים לכל עובד ולא להיות מתנה נישתית מדי הפוגעת לטעמם של חלק מהעובדים בלבד (יש בצוות העובדים שלכם שומרי כשרות? התחשבו בהם והימנעו מרכישת מוצרי מזון שאינם כשרים למשל).

מתנות לפסח לעובדים

גם בראש השנה וגם בחג הפסח נוהגים בכל משפחה בישראל להתאסף יחד סביב שולחן חג גדול ומלא כל טוב, שולחן זה יכול להיות הבסיס למתנות ראש השנה לעובדים שלכם או לפסח כמובן. למשל, מארז הכולל יין מובחר שיצטרף באופן מושלם לארבעת הכוסיות שנוהגים לשתות בהסבה בשולחן הסדר, או מארז מתוקים הכולל דבש וריבות איכות שילווה את פלחי התפוח בסימני ראש השנה, לשנה טובה ומתוקה.

היצירתיים שביניכם יכולים בהחלט לבחור מתנות לפסח לעובדים כמו הגדות מעוטרות, קערות סדר בהם שקעים ייעודיים לכל אחד מן הסימנים מכרפס ועד ביצה, מפות מעוצבות ועוד. בראש השנה יכולים העובדים ליהנות ממארזי חג של צנצנות מהודרות, כלים לטבילת דבש וגרגרי רימון, מארזי תבלינים וכדומה.

מתנות החג אינן חייבות להיות קשורות בהכרח לסימניו, צוות העובדים שלכם יהנה בהחלט ממתנה יפה לבית כגון סט מצעים יוקרתי, מארזי פינוק הכוללים סבון רחצה, קרם גוף וכדומה או ממארז של מגבות. גם כלי בית יתקבלו בברכה, כמו סטים של צלחות או כוסות עשויים פורצלן, כלי בישול בעלי ציפוי קרמי ורבים אחרים.

כאמור את הבחירה במתנת החג יש לבצע על פי פרמטרים חשובים בהם גיל העובדים הממוצע, הסטטוס המשפחתי שלהם, והתקציב הייעודי המוקדש למתנות החג.

MG-MATANOT

אנו בחברת MG-MATANOT מתנות מתמחים מזה שנים בעיצוב וייצור מתנות חג, אריזות שי ומוצרי פרסום, מיתוג, קידום ושיווק לחברות. מדי שנה אנו מציגים בפני קהל הלקוחות שלנו קולקציית מתנות עדכניים הכוללת את מיטב הרעיונות (כלי בית, מתוקים, יינות, מארזי פינוק, אביזרים כליים ועוד), זאת על מנת לסייע לכם להעניק לעובדים שלכם מתנה מכובדת ואיכותית לכבוד החג ובכלל.

צרו עמנו קשר ונציגי המכירות שלנו ישמחו ללוות אתכם לאורך כל התהליך, משלב התאמת המתנה לתקציב ולאופי עובדי החברה ועד לקבלת המוצרים ישירות אליכם. כחברה ששמה דגש על תרומה לקהילה (את מוצרינו אורזים אנשים בעלי צרכים מיוחדים) אנו חסרי פשרות גם ברמת השירות, כך שאתם נהנים מחוויית שירות, אמינות ויחס חם.

MG-MATANOT   בטלפון מספר, 0544540206

MG‏ מתנות

מתמחה מזה שנים בתחום מתנות חג, אריזות שי ומוצרי פרסום.
 

החברה עוסקת ביבוא ושיווק למוסדות, חברות וועדי עובדים.
 

אנו נדע להתאים עבורכם את "המוצר המנצח" בהתאם לתקציב ובהתאם לקהל היעד.

במשך כל שנות פעילותינו, ההדגשים העיקריים בעבודתנו הם אמינות, שירות, יחס מיוחד ומוצרים איכותיים.

עזרה ותרומה לקהילה
:

חבילות השי והמארזים שלנו נארזים ע"י אנשים  עם צרכים מיוחדים, זו תרומתנו הצנועה לקהילה.

כאן בונים | מתנות לחגים | מתנות לראש השנה ופסח לעובדים